Optimum Villa

14 Yıldır İnşa Etmeye Devam Ediyoruz...

Optimum Yatırım Geliştirme A.Ş., Nedim Gümüşgerdan ile Y. Mimar Gabi Elmas tarafından 2009 yılında kurulmuş ve 13 yılda 28’e ulaşan başarılı projelere imza atmıştır.

Projelerini İstanbul Anadolu Yakası’nda, kentsel dönüşüm noktalarına uygulayan; özellikle İstanbul’un hızla gelişerek büyüyen bölgesi olan Pendik Kurtköy’de hayata geçiren Optimum Yatırım Geliştirme A.Ş., yakın zamanda Tuzla Tepeören bölgesinde de yerini alacaktır.

Yaşanabilir ve tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek gayrimenkul projelerini, çalışanlarının uzmanlıklarıyla birleştirip geliştiren Optimum Yatırım Geliştirme A.Ş., 13 yılda başarıyla inşa ettiği ve çok geçmeden 33’e ulaşacak olan projelerinden edindiği bilgi ve tecrübeleri sayesinde; insana ve doğaya değer veren, yatırım getirisi yüksek projeler geliştirmeye devam etmektedir.

Optimum Villa
14 yıllık
tecrübe
Hiç durmadan gelişerek yeni değerler üretiyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerini, yatırımcı ve çalışanlarını tatmin eden, mevcut gayrimenkul ihtiyaçlarını doğru projelerle karlı yatırımlara dönüştürmeyi hedefleyen Optimum Yatırım Geliştirme AŞ, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlarken; konut sahiplerinin satış sonrası ihtiyaç ve isteklerini karşılamayı amaç edinmiştir.

Çevreye ve kanunlara saygılı tutumlarla ilerlerken, koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak, her projede malzeme, tasarım ve işçilik kalitesini en yüksek seviyede tutarak ileri teknolojilerle deprem yönetmeliğine uygun güvenli yaşam alanları sağlamak Optimum Yatırım Geliştirme AŞ’nin misyonları arasında yer alır.

Vizyonumuz

Optimum Yatırım Geliştirme AŞ; müşterileri, çözüm ortakları ve çalışanları arasında güven sağlayan, şeffaf, sorumlu iş ahlakını ve dürüstlüğünü ilke edinmiştir.

Müşterilerin ve yatırımcıların beklentilerini eksiksiz karşılayıp, her yeni projede etkin ve gerçekçi çözümlerle mimari yapıyı koruyarak yaşam inşa eden, sürekli gelişime kaynak vererek sektörel gelişmeleri yakından takip eden Optimum Yatırım Geliştirme AŞ, imza attığı güvenilir ve değer katan projelerle "en iyi" olmayı hedefler.

Optimum Villa
28 başarılı
proje
Yeni başarılı projelere imza atmaya devam ediyoruz.